Menüü

SAUNAD

KASESAUN 60°

Kasesaun on justkui kesksuvine puhkehetk kasesalus. Kasehalgudest dekooriga saunas on nii silmale ilus vaadata, kui ninale mõnus hingata. Keskmine kuumus ja niiskus ei tee liiga ning kasesaunas näiteks väga mõnus kaaslasega aega veeta ja juttu ajada.

SOOME SAUN 90-100°

Saunaleil on meie traditsioonides sügaval sees. Leili sügavam tähendus avaldub sõnas leil, tähendades vanemas keeles hinge. Sauna leilil on vägi puhastada inimese leili ehk hinge. “Mitte kusagil mujal ei teki nii palju häid tundeid ja mõtteid kui saunalaval.”

VENE SAUN 70-80°

Vene sauna tummine leil on kuum ja niiske, kuid samas pehme nagu (suure vene hinge) sõbralik kaisutus. Ta haarab sind oma embusesse juba uksel, soojendab seesmiselt ja kutsub pikemalt külla jääma.

MEREVAIGUSAUN 50-60°

Merevaigukarva soe energia sobitub suurepäraselt sauna tervistavate omadustega. Sauna ehitamisel kasutatud ehtne oonüks rahustab, annab jõudu ja kirgastab meeli. Kandes endas sõnumeid miljonite aastate tagusest puhtast loodusest, on merevaigusauna külastus alati veidike müstiline kogemus.

KADAKA SAUN 50°

Mõnusalt paraja temperatuuri ja niiskusega saun, mida teeb eriliseks kadakaplaatidega kaetud seintest õhkuv mõnus kadakaaroom. Justkui kuum suvepuhkus Muhumaa kadakate vahel. Nii tuttavalik ja muhe, et tahaks hüüda “Siin me oleme!”.

HAMAM 40-50°

Türgi Hamam saunal on väärikas sajanditepikkune ajalugu mida hinnatakse üle kogu maailma. Keskmine õhuniiskus, temperatuur kuni 50 kraadi ning eriline sisekujundus teevad sellest suurepärase koha aja mahavõtmiseks ja lihtsalt olemiseks.

SOOLA-AURUSAUN 40-50°

Soola-aurusaun pole asjata rahva lemmik. Külluslik aur avab kinnised nahapoorid ning soolakristallid toidavad ja värskendavad nahka. Paljude jaoks kõige lihtsam viis ühendada kehakoorimine, naudinguhetked ja uuestisünni tunne.

AURUSAUN 50-60°

Ring SPAA aurusaunas auru juba jagub! Sisenedes võid end küll tunda nagu siil udus, kuid eksimist pole vaja karta. Aurusaun on väga tervislik ja sobib enamikele inimestele, sest mõnusalt tihe aur ja niiskus avavad ühiselt nahapoorid ja panevad sind ilma liigse pingutuseta higistama.

SUITSUSAUN 80°

Algupärane ja ehe suitsusauna stiilis saun linnakeskkonnas kõrgete tornmajade vahel. Loomulikult kaasajastatud ja tänapäeva toodud, kuid hoitud nii autentne kui võimalik. Siit leiad eest korraliku leili, tahmanud palgid ja seltskonna, kes hindab meie rahvapärandit.

PUUKÜTTEGA VÄLISAUN 80-90°C

Pole midagi paremat kulbitäiest veest särtsuvale kerisele, mida täiendab ehtsate puude põlemise hõng koos praksumisega ahjus. Kõige klassikalisem saun koos kõige sellega, mida oleme harjunud armastama juba lapsepõlvest. See saun on traditsioone hindavale saunaarmastajale.