Menüü

SAUNA­RITUAALID

Saunarituaalidel osalemine sisaldub külastuse hinnas!

Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argistest asjadest. Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks! Regulaarselt toimuvad leili-, soola- ja aroomirituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas.

Maikuust alates toimuvad saunarituaalid saunameistrite juhendamisel 5 päeval nädalas – teisipäeviti, neljapäeviti, reedeti, laupäeviti ja pühapäeviti.

Tule ja vihtle ise meie puuküttega saunas esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 18-22!

Spaa-baaris on müügil tamme- ja eukalüptivihad hinnaga 4,90 € Puuküttega sauna eesruumis ootavad Sind viha tarbeks kausid. Oma viha kaasavõtmine ei ole lubatud!

Saunarituaalide kava alates maikuust

TEISIPÄEV, NELJAPÄEV
18:00 Aroomirituaal (puuküttega välisaun)
19:00 Leilirituaal (puuküttega välisaun)
20:00 Soolarituaal (soola-aurusaun)
21:00 Leilirituaal (puuküttega välisaun)

REEDE
18:00 Helirituaal (hamam või kadakasaun)
19:00 Leilirituaal (puuküttega välisaun)
20:00 Soolarituaal (soola-aurusaun)
21:00 Leilirituaal (puuküttega välisaun)

LAUPÄEV – PÜHAPÄEV
16:00 Aroomirituaal (puuküttega välisaun)
17:00 Soolarituaal (soola-aurusaun)
18:00 Leilirituaal (puuküttega välisaun)
19:00 Aroomirituaal (puuküttega välisaun)
20:00 Soolarituaal (soola-aurusaun)
21:00 Leilirituaal (puuküttega välisaun)

SAUNA YOGA (Vene saun)
Esmaspäev 18:15
Neljapäev 17:30
Loe lähemalt…

Leilirituaalid

Leilirituaalid toimuvad puuküttega köetavas välisaunas. Paljude jaoks on leil saunaskäigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha. Kutsume Sind osa saama erakordsest elamusest kuuma õhu, jää ning aroomide maailmas.

Aroomirituaalid

Aroomirituaalid toimuvad puuküttega välisaunas. Selles rituaalis on kasutuses mitmed erinevad aroomid, mis turgutavad teie keha ja vaimu erinevatel viisidel. Lisaks sellele pakutakse rituaalil erinevaid jahutavaid elemente. See rituaal on mõeldud just Sulle, kes sa soovid eralduda argimuredest ja lõõgastuda aroomimaailmas.

Soolarituaalid

Soolarituaalid sisaldavad koorimisega kehahoolitsust ja toimuvad soola-aurusaunas. Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise mee segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Meel ja õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.