Menüü

PALJU VALGUST, BASSEINE JA SAUNASID

Meie tuttuues saunakeskuses on palju valgust, basseine ja saunasid. Olgu saunaks ükstaspuha milline meie 10´st täiesti erinevast saunast, elamus heast leilist on garanteeritud. Kui saunaring tehtud või vajad saunatamise vahepeal veidike jahutust, siis meie mitmekülgsed basseinid ootavad sind. Ka kõige väiksematele on meil mõnusaid lombikesi, kus sulistada. Peaks aga nälg näpistama hakkama või janu tekkima, siis pakume saunakeskuse spaa-baaris kosutuseks laia valiku värskendavaid jooke ja maitsvaid suupisteid.
KÕIKIDE TAVAHINNAKIRJA PÄÄSMETEGA ON KÜLASTUS AJAPIIRANGUTA!


SPAA & SAUNAKESKUS
E – P 11:00 – 22.30

PUUKÜTTEGA VÄLISAUN
E – R 18:00 – 22:00
L – P 12:00 – 22:00

KÕIGILE OMA BASSEIN!

Meie veemaailmas on igasuguseid veekogusid – väikeseid, suuri, veel suuremaid. Külmi, sooje, veel soojemaid. Meil on mullitavat vett ja purskavat vett. Meil on veealuseid jugasid ja langevaid koskesid. Usume, et Igaüks leiab endale sobiva, kus sulistada ja aega veeta. Ja mis peamine, vesi on puhas!

PALJU ERINEVAID SAUNU

Meie juurest leiab oma lemmiku iga saunasõber. Tõelistele saunahuntidele kingib avastamisrõõmu väliterrassil asuv ruumikas puuküttega saun regulaarsete saunarituaalidega. Kuumad leilipahvakuid, saunavihad ja saunameistri pangest pakutav jahutav vesi kütab üles nii õhusoojuse kui ka saunaliste tuju. Vene saunas hiilgab valgetest käsitsi valmistatud ahjupottidest saunaahi, mõnusalt niiske leili muudab veelgi ägedamaks just Vene sauna sobiv muusika. Üllatusena pakub Eesti suitsusauna stiilis laiade lavalaudadega saun, kus saab imetleda Eesti rabamaastiku võlu, kõrvalepõiget lapsepõlveaegsesse vanavanemate tallu. Puiduhõnguline kasesaun loob illusiooni varasuvisest metsatukast, lõhnav kadakasaun viib aga mõtted Saaremaale. Hamamis on mõnusalt kuum ja suur lavats, kus läbi niiske veeudu ja idamaiste aroomide saad nautida vaikseid hetki. Ehtsast oonüksist hubases madalama temperatuuriga merevaigusaunas saab pooleldi lamades kuulata kauneid helisid ja lasta ajal lihtsalt lennata. Kirsiks tordil on meie saunakeskuses nüüd ka pikalt oodatud 90-100°C kuum Soome saun.

SAUNARITUAALID

Oled sa algaja või juba kogenud saunasõber, meie lahked saunameistrid viivad sind igal juhul põnevale reisile saunarituaalide maailma. Mõtle saunameistrist kui teejuhist elu parima saunakogemuse saamisel. Meie saunameistrid tunnevad personaalselt igat lavalauda ja kivi kerisel, nad oskavad sulle soovitada parimat vihta ning vahendada sajandite taguseid saunasaladusi. Saunarituaal koos saunameistriga on täielik lõõgastus ja elamus samaaegselt. Regulaarselt toimuvad leili-, soola- ja aroomirituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas.

TULE JA VIHTLE ISE PUUKÜTTEGA SAUNAS* esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 18-22

HELLITAVAD HOOLITSUSED

Kes rohkem, kes vähem, kuid kõik me vajame aeg ajalt veidike hellust ja hoolt, et tunda end hästi ja erilisena. Just selliseid kogemusi ja emotsioone soovibki Ring SPA teile pakkuda. Meie spetsialistid toovad teieni laia valiku ilu ja tervisehoolitsusi, mis sobivad nii õrnadele daamidele, kui ka kõige karusematele härradele.

Hoolitsused on juulis ja augustis puhkusel ning tagasi Ringis alates septembrist!

SPAA-BAAR

Kui tervislikud tegevused kõhu tühjaks teevad, siis tule astu läbi meie Spaa-baarist ning võta üks maitsev amps, värske naturaalne mahl või karge jook. Spaa-baar on suurepärane koht kus veidi hinge tõmmata, kostitada end millegi kosutavaga, et siis taas saunaringile või basseinidesse naasta.

Spaa-baaris toimub tasumine kapinumbri arvele, mille saate külastuse lõppedes tasuda väljumisel kassas. Spaa-baaris pakutava leiad menüüst.

PRIVAATNE OAAS TÄISKASVANU­TELE

Lõõgastusala 18+ on mõeldud seltskondadele ja sõpruskondadele sündmuste ja sünnipäevade tähistamiseks privaatne oaas, kus nautida privaatselt saunamõnusid ja erilisi hetkeid. Šikk ja väljapeetud atmosfäär on puhas esteetiline nauding ning muudab iga seal veedetud hetke ainulaadseks. Kvaliteetseks ajaveetmiseks meie saunakeskuse 2. korruse lõõgastusalal oleme loonud hulgaliselt erinevaid võimalusi.

Eksklusiivsel 18+ lõõgastusalal ootab Sind

• Avar leilisaun 80° ja mullivann
• Lamamistoolid ja lounge-mööbel
• Puuviljad ja maitsevesi
• Tubakatuba
• Hoolitsustetoad massaaži nautimiseks

HINNAKIRI

ERIPAKKUMISED

HOMMIKUSPAA & SAUNADE-R 1,5h pääse 9 €
Erihind kehtib kõigile külastajatele alates 7. eluaastast saabumisega E-R kell 11:00-13:00
Külastuse aeg 1,5 tundi.
SEENIORIDE RAVIVÕIMLEMINE T, N kell 11:30HIND
KORRAPÄÄSE7
KORRAPÄÄSE + HOMMIKUSPAA 1,5h13.50
10x TREENINGKAART (kehtivus 3 kuud)*56
10x TREENING + SPAA (E-R 11-15 ajapiiranguta)*108
TÄISKASVANUHIND
E-R 11:00-15:00 (saabumine hiljemalt 14:59)16
E-N 15:00 – 22:3019
R 15:00 – 22:30; L-P25
SOODUSPILET* lapsed 7-16a/ISIC/ITIC/seenioridHIND
E-R 11:00-15:00 (saabumine hiljemalt 14:59)14
E-N 15:00 – 22:3016
R 15:00 – 22:30; L-P22
LAPS 2-6aHIND
E-P5
PERE**HIND
E-R 11:00-15:00 (saabumine hiljemalt 14:59)42
E-N 15:00 – 22:3049
R 15:00 – 22:30; L-P65
PERIOODIKAARDID***HIND
5x KAART E-R 11:00- 22:3079
E-R 11:00-15:00 TÄISKASVANU129
E-R 11:00-15:00 SOODUSPÄÄSE108
E-R 15:00 – 22:30 TÄISKASVANU149
E-R 15:00 – 22:30 SOODUSPÄÄSE129
E-P TÄISKASVANU199
E-P TÄISKASVANU175
KUUKAART****HIND
E-P PIIRAMATU KÜLASTUS199
E-P PIIRAMATU KÜLASTUS SOODUSPÄÄSE175
SPA-LOUNGE 15-20 inimesele*HIND
SPA-LOUNGE privaatsaun, mullivann, istumisala ja tubakatuba / 1 TUND (min 2 tundi)100
*HINNALE LISANDUB SPAAPÄÄSME HIND INIMESE KOHTA E-N, R saabumine kuni 15:0015
*HINNALE LISANDUB SPAAPÄÄSME HIND INIMESE KOHTA R alates 15:00, L-P20
LISATEENUSEDHIND
SAUNARÄTIK MÜÜGIKS8
SAUNAVIHT SPAA-BAARIS E,K 18-224.90

SOODUSTUSED TAVAHINNAKIRJAST

SPA Klubi liikmele soodustus –10% kogu tavahinnakirjast (täiskasvanu,- soodus-, lapse- ja perepääse). *Soodustus rakendub automaatselt ID-kaardiga identifitseerimisel saunakeskuse kassas. Soodustus ei laiene sünnipäevapakettidele ja eripakkumistele.

PEREKAARDI omanikele soodustus -20% kogu tavahinnakirjast (täiskasvanu,- soodus-, lapse- ja perepääse). *Soodustus kehtib kõikidele pereliikmetele, kelle nimi on kantud Perekaardile. Soodustuse saamiseks tuleb esitada kehtiv Perekaart ja isikut tõendavad dokumendid.

*Soodustused ei laiene eripakkumistele, perioodikaartidele ja sünnipäevapakettidele.

KÕIKIDE TAVAHINNAKIRJA PÄÄSMETEGA ALATI AJAPIIRANGUTA KÜLASTUS!

Tutvu palun RING spaa & saunad spaa-etiketiga

HINNAKIRJA TINGIMUSED

 • Lapsed 0-2 eluaastat TASUTA.
 • *Sooduspilet: laps 7-16 aastat, õpilased ja üliõpilased ISIC kaardi esitamisel, õpetajad ITIC kaardi esitamisel, pensionärid, puuetega isikud ja nende saatja, vastava dokumendi alusel.
 • **Perepilet: Kuni 2 täiskasvanut ja 3 last vanuses 2-15 aastat. PEREKAARDIGA on kõik saunakeskuse üksik- ja perepiletid 20% soodsamad, soodustus kehtib kõikidele pereliikmetele, kelle nimi on kantud Perekaardile. Soodustuse saamiseks tuleb esitada kehtiv Perekaart ja isikut tõendavad dokumendid. Soodustus ei laiene eripakkumistele, perioodikaartidele ja sünnipäevapakettidele.
 • ***5x ja 10x perioodikaart on personaalne, kaart seotakse külastaja isikukoodiga ja kehtib ID-kaardi esitamisel. 5x perioodikaart kehtib 45 päeva alates ostu hetkest. 10x perioodikaart kehtib 90 päeva alates ostu hetkest. 10x perioodikaardiga võib kaasa võtta ühe kaaslase, kelle külastus arvestatakse maha Sinu kaardilt.
 • ****Kuukaart on personaalne, kaart seotakse külastaja isikukoodiga ja kehtib ID-kaardi esitamisel. Kuukaardi ostuhetkel peab määrama kaardi kehtivuse alguse kuupäeva. KUUKAARDIGA on külastuste arv piiramatu.
 • Perioodikaarte ja kuukaarte on võimalik pikendada ainult haigustõendi alusel. Arstitõendi koopia peab olema saadetud meilile info@ringspa.ee hiljemalt 3 päeva jooksul peale haiguslehe lõppemist. 10x perioodikaartide ja kuukaartide  kehtivust pikendatakse 2 tööpäeva jooksul. Vähem  kui 7 päeva kehtinud arstitõendi alusel 10 x korra- ja kuukaarte ei pikendata.
 • RING spaa ja saunade tavahinnakirja külastuse aeg on ajapiiranguta.
 • Saunakeskuse pääse kaotab väljudes kehtivuse.
 • Hoidke hoolikalt oma käepaela, selle kaotamisel on trahv 50 €. Käepaela kaotamisest palun informeerige koheselt spaa teenindajat.
 • Alates 13. eluaastast võivad lapsed RING saunakeskust külastada iseseisvalt.
 • Riiklikel pühadel kehtivad nädalavahetuse hinnad.
 • Parkimist Õismäe tee 130 territooriumil korraldab AS Ühisteenused. RING SPAA & SAUNAD klientidele on keskuse territooriumil võimaldatud 4 tundi tasuta parkida, eelneval registreerimisel parkimiskioskis või parkimiskellaga ajavahemikul 11:00 – 22:30.
  Vajadusel üle 4h parkimise korral registreerib ajapiiranguta külastuse või reserveeritud erisündmuse pääsme alusel SPA vastuvõtu teenindaja Teie autonumbri kassas vastavalt teenuse pikkusele.