Menüü

SEENIORIDE RAVIVÕIMLEMINE

Treeningud 2 korda nädalas T ja N kell 11:30
Treeningu kestus 45 minutit
Grupi suurus max 20 inimest
Keeled: eesti, vene

Treeninguid viib läbi magistrikraadiga kogenud füsioterapeut Ksenia Kurganov.
NB! Septembris asendab Kseniat füsioterapeut Ekaterina.
E-mail: info@lunatum.ee, Tel +372 53 878 015
Lisainfo terapeudist: www.lunatum.ee

Pääsme treeningule saad soetada Ring spaa kassast. Ravivõimlemine toimub Ring Sport 0-korrusel treeningsaalis. Treeningsaalis on olemas riietus- ja pesuruumid. Vajalik mugav riietus. Kaasa võtta vesi ja rätik.

Ole aktiivne! Liikumine aitab elu positiivsemaks ja paremaks muuta. Toetav, motiveeriv ning sõbralik keskkond on garanteeritud!

Treening sobib kõikidele huvilistele vanuses 65+ (k.a selliste diagnooside/seisundite korral nagu, krooniline lihas- või liigesevalu, lülisamba degeneratiivsed muutused, kõik artroosi vormid, kerge kuni mõõdukas halvatus (nt insuldi korral), tasakaalu- ja koordinatsioonihäired, põlve ja/või puusaliigese endoproteesimine, parkinsoni tõbi jt.).

Terapeutilises treeningus tehakse aeglases ning rahulikus tempos harjutusi kogu kehale, mis on suunatud liigesliikuvuse parandamisele, lihasjõu suurendamisele, tasakaalu- ja koordinatsiooni arendamisele, valu vähendamisele, kukkumiste ennetamisele. Harjutusi sooritatakse toolil, matil või seistes. Treeningus tehakse lihtsaid ning jõukohaseid harjutusi, milliseid on võimalik kohandada vastavalt inimese võimekusele (vajadusel füsioterapeut suunab ja juhendab kuidas harjutust lihtsamaks või raskemaks muuta). Iga inimene saab iseseisvalt valida tempot ning koormust lähtudes oma terviseseisundist ja enesetunnest.
Treening koosneb soojendusest (ca 10 min), põhiosast (ca 25 min) ning lõdvestavast osast (ca 10 min).

Vastunäidustused: luumurrud paranemise faasis; ägedad traumad; ebastabiilne (kõikuv) või kontrollimatu kõrge vererõhk (v.a. arsti loal); südame rütmihäired (v.a. arsti loal); rasked südamehaigused; viirushaigused, palavik; nakkushaigused; kontrollimatu epilepsia; raske kognitiivne defitsiit.

SEENIORITE RAVIVÕIMLEMINEHIND
Korrapääse7
10x pääse*
(kehtivus 3 kuud)
59
Treening + hommikuspaa
Hommikuspaa 1,5h E-R 11-13
14
10x treeningpääse + spaa
(E-R 11-15 ajapiiranguta spaa)
109
Hommikuspaa 1,5h, saabumine hiljemalt 12:59.
Ajapiiranguta spaa, saabumine hiljemalt 14:59.
*Hinnad kehtivad pensionäridele vastava dokumendi alusel ja õpetajatele ITIC kaardi esitamisel.

TINGIMUSED

  • 10x perioodikaart on personaalne, kaart seotakse külastaja isikukoodiga ja kehtib ID-kaardi esitamisel.
  • 10x perioodikaart kehtib 3 kuud alates ostu hetkest. 10x perioodikaardiga võib kaasa võtta ühe kaaslase, kelle külastus arvestatakse maha Sinu kaardilt.