Menüü

SAUNA YOGA®

NB! Neljapäeval 30.05 sauna yoga treeningut ei toimu, vabandame!

Esmaspäeviti kell 18:15 ja neljapäeviti kell 17:30
Sauna Yoga treeningul osalemine sisaldub spaakülastuse hinnas.

SAUNA YOGA® kombineerib sauna vaikuse ja soojuse lihtsate joogapoosidega ning hingamisega. Sauna Yoga on 30-minutiline, erinevaid joogastiile ühendav sessioon, mida viiakse läbi kerges riietuses 50°C-60 °C köetud saunas. See on ideaalne treening igas vanuses inimestele, olenemata nende treenitusest või eelnevast kokkupuutest joogaga.

Sauna Yoga tunnid toimuvad Vene saunas. Treeningut viiakse läbi mugavas lühikeses riietuses, sobivad ka spaa-riided. Kindlasti võta sauna kaasa veepudel!

SAUNA YOGA kasulikkus

  • tugevdab lihaskonda
  • parandab lülisamba ja liigeste liikuvust vähendades selja ja kaela probleeme
  • kiirendab ainevahetust ja aitab organismist väljutada mürkaineid
  • sügavrahustav efekt kehale ning meelele
  • aitab leevendada unetust
  • vähendab stressi, ärevust ja parandab keskendumist

Sauna Yoga treener Mai-Liis Riimaa

”Olen mõistnud, milline jõud ja eelis on inimestel, kes end regulaarselt liigutavad. Võti peitub tasakaalus. Aktiivsusega võrdväärselt olen õppinud mõnulema, puhkama ja taastuma. Usun, et liikuv inimene, on alati õnnelikum inimene. Lapsepõlves loodud harjumused, keskkond kus laps kasvab ning lähedased, kes on lapse suurimad eeskujud, on võtmetähendusega lapse edasisel arengul. Koostöö, hinnanguteta arengu toetamine ja inimestevahelised kvaliteet suhted, kus austatakse teineteise erinevusi, on vundament, mida proovin igas oma töökeskkonnas uuesti luua.
Olen töötanud 10+ aastat inimestega vanuses 4. – 60. eluaastat, olles tantsuõpetaja (lasteaedades, koolides, täiskasvanutele), rühmatreener (Golden Club, Viimsi Spa, 24/7 Fitness) Sauna Yoga, Bodybalance, Yoga Flow treeningutel, tantsija tantsuteatris Tee Kuubis ja Eesti Riiklikus Nukuteatris ning osalenud tantsija ja/või juhendajana kõigil üld- ja noorte tantsupidudel alates aastast 1994.
Igapäevaselt töötan 7. aastat Tallinna erakoolis Avatud Kool liikumisõpetaja, heaolu looja ja juhtõpetajana.
Usun, et hing peab saama kehas liikuda. Tuleb vaid leida see spordiala, mis silmad särama paneb.”